Pelhřimov - Second hand

Pelhřimov

Second hand ve Vašem městě Pelhřimov, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vítejte na našich stránkách second-hand.cz . Budete mile překvapeni naší širokou škálou second hand a outlet oblečení. Najdete u nás všechny módní kategorie i velikosti za přijatelné ceny. Vybíráme pro Vás jen ty nejkvalitnější kusy. Náš produkt, si budete moc vybrat podle fotografie, u kterého budou uvedeny míry a v jaké kvalitě je daný produkt. Zkuste navštívit náš e-shop second-hand.cz

Pelhřimov byl osídlován již v počátku 13. století. Pelhřimov je nazýván také lidovým názvem "Pejr". Pelhřimov je okresní město v kraji Vysočina. Žije zde zhruba šestnáct tisíc obyvatel. Centrem historického města Pelhřimov je Masarykovo náměstí, kde se vyskytuje radnice s orlojem. Pelhřimov má svůj znak, i svou vlajku. Významné památky města Pelhřimov jsou: kostel sv. Víta Pelhřimov, zámek pánů z Říčan, pojmenovaný podle pánů, kteří se narodili ve městě Pelhřimov, děkanský kostel sv. Bartoloměje postavený ve městě Pelhřimov, kostel sv. Kříže, kaple Panny Marie Sedmibolestné, kterou najdeme ve městě Pelhřimov, Dolní brána, Horní brána Pelhřimov kašna se sochou sv. Jakuba, Šrejnarovský dům Pelhřimov, městské divadlo Pelhřimov, Fárův dum, Drechslerova vila, zřícenina kaple sv. Anny, muzeum Pelhřimov. Sport v Pelhřimově: hokejové a fotbalové kluby v  Pelhřimově hrají pouze druholigový fotbal a hokej. Nejvyšší soutěž ve městě Pelhřimov hraje florbalový klub Spartak Pelhřimov. Florbalový klub Spartak Pelhřimov má mnoho fanklubů, které byli založeny ve městě Pelhřimov. Mezi významné osobnosti města Pelhřimov patří například známý český herec Lubomír Lipský pocházející z Pelhřimova. Pelhřimov, člen ČSAV Josef Dobiáš, Josef Rejsek, Marie Hovorková, Oldřich Vyskočil působyl řadu let ve městě Pelhřimov a spousta dalších. Průmysl ve městě Pelhřimov: převládá zde především strojírenský, spotřební a potravinářský průmysl. V Pelhřimově se nachází řada základních a středních škol. Možnosti nákupů v obci Pelhřimov je také dostatek, zajišťují je známé obchodní řetězce. Pár zajímavostí o městě Pelhřimov: Pelhřimov patří k městům, které má nejpodrobněji vypracovanou historii. Slovo Pelhřimov zaznělo také ve filmu Vesničko má středisková, kde se mnohým lidem upřel Pelhřimov do paměti.

Nakupujte online z našich stránek second-hand.cz. Denně třídíme a vybíráme pro Vás  ty nejkvalitnější kusy oblečení všech možných kategorií. Vámi hledaný produkt naleznete na našich stránkách velice snadno, stačí si nastavit filtr, který vám zobrazí požadované produkty.

 

Odkazy na město Pelhřimov:

Pelhřimov wikipedie

Pelhřimov město

Second hand Litvínov

Second hand Uherské Hradiště