Prachatice - Second hand

Prachatice

Second hand ve Vašem městě Prachatice, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Chcete se hezky obléct, a zároveň ušetřit. Zveme Vás do našeho obchodu second-hand.cz, náš second hand nabízí velký výběr kvalitního a módního second hand a outlet oblečení. Nabízíme dámskou, pánskou i dětskou módu za velmi rozumné ceny.

Název jména Prachatice - Prachatice se původně jmenovaly Osady. Prachatice se také nazývají Brána Šumavy. Název města Prachatice vznikl s odvozením jména šlechtice Prachaty, který také pocházel ze samotného města Prachatice. Ve městě Prachatice žije něco málo přes 11 tisíc lidí. Doprava ve městě Prachatice: Prachatice leží na železniční trati čisla 197. Prachatice mají 2 železniční stanice, které se nazývají Prachatice a Prachatice lázně. Prachatice a sport: sportovní oddíly vystupující za město Prachatice: Hokejový klub HBC Prachatice, juda - Tatran Prachatice, TJ Tatran Prachatice stolní tenis - tento oddíl hraje první ligu v České republice. Dalším týmem je fotbalový klub TJ Tatran Prachatice - je fotbalový klub z Prachatic, který hraje Přebor v Jihočeském kraji. V neposlední řadě si zmíníme oddíl zabývající se karatem Tsunami Prachatice. Místní části města Prachatice. Město Prachatice se skládají z 12 místních částí. Jako jsou například: Oseky Prachatice, Podolí Prachatice, Staré Prachatice, nebo Prachatice 1 a Prachatice 2. Prachatice jsou městem s rozmanitou přírodou a dobře zachovanými památkami, které stojí za navštívení. Známé osobnosti pocházející z města Prachatice jsou: politik Jan Bauer, spisovatel Jiří Fried nebo výtvarný umělec Leo Vaniš ad. Pamětihodnosti města Prachatice: Mětská brána Prachatice, Stará a Nová radnice města Prachatice, Sitrův dům Prachatice- v tomto měšťanském domě je muzeum, vlastníkem domu jsou Prachatice. Další pamětihodností je Rumpálův dům Prachatice. Město Prachatice mají i přírodní památky: Upolíny Prachatice - nachází se v jedné z místních částí města Prachatice. 

Na našich stránkách second-hand.cz na Vás čeká velký výběr second hand a outlet zboží, naše zboží je velice módní a kvalitní. Stránky jsou jednoduché a přehledné pro všechny uživatele. Věříme, že lidé z města Prachatice budou se svým nákupem u nás spokojení. Váš team second-hand.cz

Odkazy na Prachatice:

Prachatice město

Prachatice Wikipedie

Second hand Holešov

Second hand Tachov