Praha - Second hand

Second hand ve Vašem městě Praha, ve Vašem domě, ve Vašem počítači. Second hand je pro Vás online.

Vážení zákazníci, vítáme Vás na našich stránkách. V naší nabídce máme tak rozsáhlý sortiment second hand zboží, že si u nás vybere opravdu každý nakupující. Novinky second hand oblečení pro vás vkládámé od pondělí do pátku. Objednávat u nás můžete kdykoli, náš web je pro Vás k dispozici online: second-hand.cz.
Nabízíme různé druhy oblečení v kategoriích: dámské, pánské a dětské a to pro všechny věkové kategorie. Naše rozsáhlá nabídka zboží zaručí, že si u nás vybere i ten nejnáročnější zákazník. Vybírat si u nás můžete ze všech velikostí, ať už se jedná třeba i o nadměrnou velikost XXL. Náš e-shop byl vytvořen tak, aby nakupování bylo pro každého pohodlné a zábavné. Pořidte si u nás také plyšáka, nebo hračku, která jistě potěší vaše děti.

Znak města PrahyPraha 

Praha - hlavní a zároveň největší město České republiky, ležící ve středočeském kraji na řece Vltavě. Praha je dle nejnovějších statistik stále devátým nejbohatším regionem v Evropě. Praha má počet obyvatel necelých 1 300 000. Toto číslo se neustále zvětšuje a proto se Praha řadí mezi města s nejrychleji rostoucí populací. Praha zaznamenala také velkou kvalitu životní úrovně, kde se mají obyvatelé ze všech krajů v ČR nejlépe. Praha má ve svém názvu taky několik přívlastků jako: Praha stověžatá, Praha matka měst, a z historického období nesla název Praga Caput Regni. Turistický zájem o město Praha je obrovský, proto často nacházíme v Praze názvy jako Prag, nebo Praga. Tyto názvy se používají na ubytovacích zařízeních, restauracích a jiných zábavných center.
Prahu můžeme znát také pod synonymem: "Praha matka měst", nebo "Praha stověžatá". Pokud máte v plánu zamířit do města Praha, neměli byste zapomenout navštívit jednu z největších dominant, kterou je Pražský hrad, pojmenovaný podle městu Praha, jedná se o největší hradní komplex na světě. Podnebí ve městě Praha bývá mírné, teplejší než obvykle v místech, stejné zeměpisné šířce. V Praze se nachází spousta známých závodů, tradičních průmyslových sektorů a odvětví. 
Praha a městské obvody: do roku 1960 měla Praha celkem 16 obvodů, později byl tento počet zredukován na 10: Hlavní části: od Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5 až po Praha 10. Tyto rozšířené časti má Praha od roku 1960 až doposud. Praha je rovněž hospodářským centrem naší země. Konkurenční boj podniků ve městě Praha je obrovský, mnohom firem zde podniká v různých průmyslových odvětví.
Velký počet obyvatel a dobrá životní úroveň přispívá k tomu, že Praha je ideálním místem pro vznik nových firem, spolků, organizací a začínajících podnikatelů. Praha je oblíbeným a vyhledávaným místem.  Praha má návštěvnost pohybující se okolo sedmi miliónů turistů ročně, toto číslo je však neustále na vzestupu. 
Nejčastější návštevníci, pochází z Německa a Ruska. Karlův most, Pražský hrad, Orloj, Staroměstské náměstí aj... jsou jedny z nejnavštěvovanějších památek, které Praha nabízí. 
Kultura a Praha: kulturní dění v Praze je opravdu na velké úrovni. Procházet zde můžete řadu divadel, kin, muzeí, galerií, kde můžete rozšiřovat své vzdělání. Praha je známá také vyhlášenými restauracemi. Praha je známým centrem k pořádání večírků a zábavy, které končí až v ranních hodinách. Praha je oblíbeným místem také pro světoznámé celebrity, jezdí sem především kvůli rekreaci, zábavou, nebo za poznáním samotného města Praha. Aquaparků zde najdeme opravdu mnoho, liší se především rozlohou. Patří zde např. aquapalace Praha. Netřeba zmiňovat, že zde můžete navštívit wellness, fitness a spoustu odpočinku a zábavy. Poznání Prahy bude pro každého určitě zajímavým kulturním zážitkem. Praha je místem, kde se určitě nebudete nudit, míst k navštívení je opravdu mnoho, na výběr máte třeba návštěvu zoo Praha, která je otevřená pro veřejnost již od roku 1931. Očekávat zde můžete exotické druhy zvířat, ale zaskočí Vás jistě i počet zvířecích jedinců. Při návštěvě Zoo Praha můžete spatřit celou řadu vzácných a exotických zvířat.

Pořádání festivalů a koncertů má Praha také nespočet. Hudební a filmová představení nabízí město Praha hned několik např. Febiofest- celostátní filmový festival hrané tvorby. Osobnosti pocházející z města Praha: rodáků pocházejících z Prahy je opravdu mnoho, někteří zde zanechaly své kořeny, nebo přispěli svým dílem či tvorbou. Bedřich Smetana, jeden z nejvýznamnějších českých hudebních skladatelů. Dále pak významný král Karel IV. Praha je také místem, kde se zrodilo mnoho umělců: Otokar Březina, Vlastimil Toman, aj. Praha je ideálním místem pro moderní a bohatý život. Praha nabízí mnoho pracovních příležitostí, a nejlépe pracovní ohodnocení v ČR, proto se velká část obyvatel stěhuje právě do hlavního města Praha. Město Praha je jedno z nejkrásnějších měst nacházející se v Evropě. Praha je ve světě velice oblíbeným a vyhlášeným místem především díky pražským památkám.

Praha - něco málo z historie

Praha se do současné podoby vyvíjela zhruba po dobu 11-ti staletí. Hlavním a nejvíce navštěvovaným bodem je samotný střed města Praha, kde se nachází řada kulturních i architektonických památek. Hlavní návštěvnost má Praha tedy ve středu města. Teprve od roku 1920 se používá název Hlavní město Praha, dřívější název byl Královské hlavní město Praha. Traduje se, že Praha byla založena v 8. století, zakladatelem by měl být údajně Přemysl Oráč, který byl také zakladatelem dynastie Přemyslovců.
Praha se začala pomalu budovat a začali se stavět základy Pražského hradu, i to přispělo k tomu, že se Praha začala stávat centrem českého státu. Později začali vládci vytvářet a rozšiřovat okolní území, větší vyskyt obyvatel, řemeslníků a obchodníku vedlo až k tomu, že se pomalu začalo vytvářet středověké město Praha.

Second-hand.cz - výhodná nabídka oblečení

Navštivte náš e-shop a vyberte si z naší široké nabídky second hand oblečení. U nás máte výhodu, že si zboží můžete objednat nebo zarezervovat s jakéhokoli místa. Vše u nás pořídíte za rozumné ceny. Nákup na našich internetových stránkách je rychlý a snadný, zvládne jej každý začátečník - second-hand.cz Objednávat zboží u nás je velice jednoduché, pomocí nastavitelných filtrů si snáze vyhledáte Vámi požadované zboží. Naše secondhand novinky jsou dostupné pro všechny věkové kategorie. Vybírat si můžete z tisíce kusů dámské, pánské, ale i dětské módy. Spoustu akcí a slev, je pro náš e-shop samozřejmostí, takže neváhejte a navštivte nás.

 

Praha - užitečné informace

Informační portál - ubytování, volná pracovní místa, kam vyrazit, Praha a památky, ad...

Praha a partnerské weby:

Second hand Nejdek

Second hand Uničov

Praha a volný čas:

Zoo Praha

Aquapalace Praha