Přelouč - Second hand

Přelouč

Second hand ve Vašem městě Přelouč, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vítáme Vás na našich stránkách second-hand.cz, zde Vás čeká velký výběr z tisíce kusů second handového a outletového zboží, které pro Vás denně přidáváme. Nabízíme všechny módní kategorie pro všechny věkové skupiny Textil dovážíme ze zemí EU, a to výhradně kvalitní, značkový a moderní. Objednávat zboží můžete u nás online na second-hand.cz.

Město Přelouč najdeme v Pardubickém kraji. Počet obyvatel v Přelouči je přibližně devět tisíc. Historie Přelouče je velice rozsáhlá: Prvotní název pro Přelouč byl Přelučie poté se název změnil na stálý název Přelouč. Přelouč je městem zasahující až do dob středověku. Přelouč byl už v dávných dobách oblíbeným městem. Slovo Přelouč je odvozen od místa, kudy se chodili přes louky. Přelouč a počet obyvatel: Přelouč má nyní počet obyvatel podle posledního sčítání zhruba devět tisíc, tento stav má ale nadále klesající trend. První známá dochovaná zmíňka o městu Přelouč pochází již z roku 1086. Známé osobnosti z Přelouče: tvůrce plastické trhaviny Semtex Stanislav Brebera, narozen v srpnu 1925 Přelouč, Jindřich Mahelka narozen také v  Přelouči, překladatel a spisovatel František Flos, který pobýval delší dobu ve městě Přelouč, akademický malíř František Dvořák a spousty dalších. Město Přelouč se snaží neustále pořádat ruzné akce pro obyvatelé např: A) výstavu kopií děl Zděnka Buriana, místo konání se nachází v mětské knihovně Přelouč. Mětská knihovna Přelouč má ve své sbírce mnoho cenných děl. Další výstava probíhající v Přelouči je výstava pastelové pohlazení od Libuše Mullerové. Sportovní dění v Přelouči: pořádá se zde zdravotní cvičení pro ženy, místo konání je tělocvična ZŠ Přelouč. Organizace T.J Sokol Přelouč pořádá gymnastiku pro ženy. Přelouč je nádherné město. Město Přelouč je spíše městěm, které chodí navštěvovat turisté za kulturními památkami, oblíbenou památkou je barokní kostel sv. Jakuba Většího. Dalším známou památkou je sloup sv. Jana Nepomuckého z roku 1704. O požární ochranu města Přerouč se stará hasičský sbor ČHJ Přelouč. ČHJ Přelouč má i svůj vlastní stejnokroj a znak Hasičský sbor ČHJ Přelouč byl založen v roce 1876. Do ČHJ Přelouč lidé vstupují zcela dobrovolně.

U nás si z široké nabídky zboží určitě vybere každý, zboží přidáváme denně. Těšíme se na Váš nákup a věříme, že i lidé z Přelouče. Naše stránky jsou online: second-hand.cz
 

Odkazy na město Přelouč:

Second hand Frýdlant nad Ostravicí

Second hand Nová paka

Wikipedie Přelouč

Město Přelouč