Příbram - Second hand

Second hand ve Vašem domě, ve Vašem městě Příbram, ve Vašem počítači

Specializujeme se na prodej second hand a outlet zboží. Vlastníme jak kamennou prodejnu, tak internetový obchod second-hand.cz . Nabízíme módu všech věkových kategorií a velikostí za velmi výhodné ceny. Kvalita zboží a spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou. Příbram patří mezi moderní města, pokud se chcete moderně obléci navštivte nás zde: second-hand.cz

 

Krátce o městě Příbram - První zmínka z historického období o městu Příbram je již z roku 1216. Příbram je okresní město, které se nachází ve středních Čechách na úpatí Brd, ve Středočeském kraji. Městem Příbram protéká říčka Litavka. Počet obyvatel v Příbrami je zhruba 34 tisíc obyvatel. Rozdělení města Příbram: Příbram se skládá z 18 částí, dále se městečko Příbram dělí na 10 katastrálních území. Příbram je proslulá jako historické hornické město, které se může pochlubit největším hornickým muzeem v České republice. Průmysl v Příbrami: průmysl ve městě Příbram je hutnický, potravinářský, dřevozpracující, strojírenský, textilní. Město Příbram bylo dlouhodobě závislé na hornictví, což bylo pro Příbram hlavním příjmem. Navzdory rozvoji podniků je v městě Příbram, poměrně vysoká nezaměstnanost. Příbram se potýká i v součastnosti s vyšší nezaměstnaností. Doprava je zde kromě silniční a železniční, také letecká (kousek od města Příbram je malé letiště, sloužící spíše ke sportovním účelům). Mezi kulturní památky města Příbram můžeme zařadit např.- zámeček Příbram, náměstí Příbram, dále pak kostely v Příbrami zůstali také velice zachované, Jiráskovy sady Příbram, historické doly Příbram. Příbram sčítá řadu škol základních, středních a školu vysokou. Ve městě Příbram sídlila i Vysoká škola Báňská, která byla později přesunuta do Ostravy. Příbram po sportovní stránce může nabídnout stadión, kde působí fotbalový tým 1. FK Příbram. Dalším týmem v Příbrami je volejbalový tým VK Vavex Příbram. Dále se ve městě Příbram pravidelně pořádají cyklistické závody Ralley Příbram. Od roku 2007 má Příbram na svém kontě nově modernizovaný městský lyžařský areál Padák. Částečně zpřístupněné je i vojenské území Brdy, poblíž městečka Příbram, umožňují využití pro turistiku, cyklistiku, běžecké lyžování. Zvlášnosti, která se stala v Příbrami je ta, že zde v roce 1959 dopadl meteorit. Významností je, že byl jako první na světě zachycen na fotografiích. Pád meteoritů byl zachycen pomocí bolidových kamer nikoli ve městě Příbram, nýbrž v Astronomickém ústavu v Ondřejově.

Návštivte náš eshop second-hand.cz nebo můžete osobně navštívit naši kamenou prodejnu v Krnově. Zboží na našich stránkách je velice kvalitní a prodáváme jej za nejnižší možné ceny. Vámi objednané zboží doručujeme do druhého pracovního dne.

 

Příbram→406 km→Krnov Jumbohand

 

Odkazy na město Příbram:

Město Příbram

Wikipedie Příbram

Second hand Znojmo

Second hand Chomutov