Prostějov - Second hand

Second hand ve Vašem městě Prostějov, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vážení zákazníci, navštivte náš internetový obchod second-hand.cz .Zaměřujeme se na prodej second hand a outlet oblečení. Najdete u nás módu dámskou, pánskou, dětskou, těhotenskou a zboží i ve větších velikostech. Zakládáme si na kvalitě a nízké ceně, tedy na tom, aby naši zákazníci byli zcela spokojení.

Prostějov - stručné info

Něco málo o městu Prostějov: Prostějov vznikl v roce 500 před naším letopočtem. Roku 1915 byl Prostějov přejmenován na Prstějov, ale o 8 let později se název Prostějov vrací k původnímu názvu. Roku 2005 město Prostějov zatím neúspěšně kandidovalo na pozici hlavního města Moravy. Prostějov je město v Olomouckém kraji, na západním okraji Hané. Prostějov leží uprostěd Moravy. Počet obyvatel je zde cca 45 000. Okrajem města Prostějov protéká říčka Hloužela a Romže. Hlavní společensko-kulturní a současně architektonickou dominantou města Prostějov je Národní dům, který byl postaven dle návrhů architekta Jana Kotěry. Mezi další významné pamětihodnosti se řadí nová radnice nebo prostějovský zámek. Prostějov se člení na 8 katastrálních území a skládá se ze 7 částí obce - Prostějov, Čechůvky, Čechovice, Domamyslice, Krasice, Vrahovice, Žešov. Prostějov je známý mimo jiné textilním průmyslem závodu OP Prostějov. Další průmysl města, které se ve městě nachází: potravinářství, oděvní, kožedělný, strojírenský, dřevozpracující. Od roku 1990 je centrum města Prostějov vyhlášeno za městskou památkovou zónu. Mezi pamětihodnosti města Prostějov patří zámek Prostějov, hradby, radnice, kostely, kláštery, Smetanovy sady. Mezi významné osobnosti města Prostějov se řadí např. Jaroslav Stuka, Jiří Wolker, Milena Dvorská, Ladislav Županič. Ve městě Prostějov je spousta středních škol, učilišť i vyšších škol. Prostějov byl v minulosti hlavním městem sportu. Ve městě Prostějov sídlí i jeden z největších moravských hokejových velkoklubů HC Jestřábi Prostějov. Hokejový klub HC Jestřábi Prostějov byl založen v roce 1913. Za Prostějov hráli historické jména jako Jan Michálek, nebo Miroslav Kubeš. Fotbalový klub reprezentující město Prostějov je tým zvaný Sk Prostějov. Fotbal a hokej je proslulý městem Prostějov. Jsou tu i jiné kluby reprezentující toto město např: tenisový klub Agrofert Prostějov a řada dalších výborných klubů. Okresem Prostějov prochází dálnice D1. Prostějov je navštěvován každoročně řadou zahraničních i tuzemských turistů. Prostějov je znám také jako město kultury. Město Prostějov pořádá pravidelně řadu akcí, festivalů a slavností.

Secon-hand.cz - nejsnažší nákup oblečení

Nové letní zboží skladem. Naše mimořádne slevy a akce na vybrané druhy oblečení platí i pro město Prostějov. Náše internetové stránky jsou: second-hand.cz ,zde můžete objednávat zboží podle vašich představ, na skladě máme tisíce kusů oblečení, které jsou ihned připraveny k expedici. Zboží máme pro všechny věkové kategorie. Nakupovat u nás můžete online, nabízíme levnou a kvalitní módu, kterou najdete na našich internetových stránkách second-hand.cz

 

Prostějov→100 km→Krnov Jumbohand

 

Odkazy na Prostějov:

Město Prostějov

Wikipedie Prostějov

Partnerské second hand weby:

Second hand Mladá Boleslav

Second hand Jablonec nad Nisou