Říčany - Second hand

Říčany

Second hand ve Vašem městě Říčany, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vážení zákazníci z Říčan, tímto bychom Vás chtěli pozvat do našeho second hand obchodu second-hand.cz . Nabízíme všechny módní kategorie a velikosti, nově se můžete těšit z nabídky těhotenského zboží a zboží nadměrných velikostí. Second hand a outlet oblečení dovážíme z Anglie a ze zemí Evropské unie. Vybíráme jen kvalitní, moderní a značkové oblečení. To vše na Vás čeká pokud navštívíte naše stránky: second-hand.cz

Říčany - První zmínka o obci Říčany pochází z roku 1289. Město Říčany se nachází ve Středočeském kraji. Celkový počet obyvatel v Říčanech se pohybuje okolu čtrnácti tisíc. Městem Říčany protéká řeka Rokytka a potok, který se jmenuje Říčanský potok. Říčany se mohou pochlubit dvěma rybníky, a to přímo v obci - Marvánek, Mlýnský potok. Říčany mají svou vlajku i svůj znak. Správní obvod obce s rozšířenou působností Říčany zahrnuje celkem 52 obcí. Mezi pamětihodnosti města Říčany patří: zřícenina hradu Říčany, kostel sv. Petra a Pavla Říčany, sloup se sochou Panny Marie Říčany, Stará radnice Říčany, Mýto Říčany, městské muzeum Říčany,kostel sv. Václava Říčany, památní místo U lípy Říčany, socha sv. Václava Říčany, socha sv. Jana Nepomuckého Říčany, Masarykovo náměstí Říčany, park Antonína Švehly Říčany. Říčany se člení na 7 katastrálních území (Jažlovice-Říčany, Kuří-Říčany, Pacov-Říčany, Radošovice-Říčany, Říčany, Strašín-Říčany, Voděrádky-Říčany) a skládají se z 8 částí obce. Ve městě Říčany se nachází řada základních i středních škol. Kulturní zařízení je v Říčanech také na aktivní úrovni. Mezi vzdělávací zařízení v Říčanech patří Husova knihovna, nebo vzdělávací zařízení Na Fialce. Další zařízení, které slouží spíše jako zábavní, ale také vzdělávací je: FBC Řičany, Fuego Říčany, nebo sportovně oblíbené relaxační centrum Leisuer club Olšanka. Město Říčany pravidelně pořádá multižánrový hudební open-air festival se sportovními turnaji, tzv. Starák Fest Říčany, městské slavnosti tzv. Říčanský nos nebo také koloběžkové závody tzv. Koloběžková Grand Prix Říčany. Říčany mohou ve sportu nabídnout Ragby RC Mountfield Říčany, fotbal Klub FK Říčany, FK Radošovice Říčany, skauting Skautské středisko Lípa Říčany, koupaliště Jureček Říčany. Říčany prochází železniční trať z Prahy do Benešova. Říčany lákají mnoho návštěvníků svými pamětihodnostmi, ale také naučnou stezskou "Říčansko". Říčany-Říčansko je také považováno za Ladův kraj.

Navštivte second-hand.cz. Naše stránky jsou přehledné a jednoduché, zboží si vyhledáte podle módní kategorie, značky, velikosti, barvy, ceny. 

 

Odkazy na Říčany:

Město Říčany

Wikipedie Říčany

Informační portál města Říčany

Second hand Rumburk

Second hand Nové Město na Moravě