Rokycany - Second hand

Rokycany

Second hand ve Vašem městě Rokycany, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vážení zákazníci. vítáme Vás na našich internetových stránkách. Náš e-shop  second-hand.cz je pro Vás tím správným řešením. Nabízíme dámskou, pánskou i dětskou módu za velmi nízké ceny. Nabízíme kvalitní, značkové a moderní oblečení, které dovážíme z Anglie a ze zemí EU.

Město Rokycany ležící v západních Čechách. Členění města Rokycany: město Rokycany je rozděleno do 4 místních částí, sřed města Rokycany tvoří historické jádro, které je prohlášeno za chráněnou zónu. Město Rokycany patří k městům s kvalitními zdravotními službami, k těmto patří nemocnice Rokycany. Kolem města Rokycany vede dálnice D5, díky této hlavní dálnici mají Rokycany vynikající spojení. Rokycany a cykloturistika: městem Rokycany procházejí dvě cyklotrasy. V době krize a poměrně velké nezaměstnanosti , se městu Rokycany i nadále daří. Mezi hlavní společnosti tzv. tahouny je považována firma ProWell Rokycany. Pro ty, pro které práce ve městě Rokycany nezbyla, tak mají možnost dojiždět do větších sousednich měst jako je například Plzeň. Ve městě Rokycany nechybí ani městská knihovna Rokycany, kde se mohou obyvatelé města rokycany vzdělávat. Nechybí ani zábava pro děti a mládež, Sluníčko Rokycany tato skupina se zabývá pěveckou a taneční činností. Pro sportovně nadané jedince má město Rokycany k dispozici mnoho sportovního využití ve formě: zimních nebo letních stadiónů, různých hřišť, koupališť nebo tenisový areál, takže sportovně nadaní jedinci pocházející z města Rokycany mají o zábavu postaráno. Město Rokycany jsou nádhnerné město, které bylo zrekonstruováno včetně historických památek. Rokycany jsou město, které určitě stojí za navštívení.Významné osobnosti města Rokycany. Jan z Rokycan (1396, Rokycany - 1471, Praha), Antonín Kraft (1749, Rokycany - 1820, Vídeň), zpěvačka Věra Bílá narozená ve městě Rokycany, nebo filmový režisér a scénarista Zdeněk Tyc pocházející také z města Rokycany. Seznam kulturních památek města Rokycany: Boží muka Rokycany, kaplička P. Marie Bolestné Rokycany, památka Morový sloup Rokycany - z roku 1770, ve městě Rokycany najdeme i mnoho památek, ve velkém počtu jsou to měšťanské domy. Rokycany jsou nádherné kulturní město s mnoha výjmečnými památkami.

Nakupování na našich stránkách je velice jednoduché, s výběrem Vám pomůžou naše filtry, díky kterým snáz najdete Vámi požadované zboží. Váš team second-hand.cz.

 

Odkazy na město Rokycany:

Město Rokycany

Wikipedie Rokycany

Hvězdárna Rokycany

Second hand Mariánské Lázně

Second hand Jičín