Roudnice nad Labem - Second hand

Roudnice nad Labem

Second hand ve Vašem městě Roudnice nad Labem, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vážení zákazníci, příjďte navštívit náš internetový obchod second-hand.cz . máte na výběr z tisíce second hand i outlet zboží. Našim cílem jsou kvalitní, značkové a moderní oblečení. To vše na second-hand.cz

Poloha města Roudnice nad Labem: město Roudnice nad Labem najdeme v Ústeckém kraji. Je město ležící na levém břehu řeky Labe. Počet obyvatel ve městě Roudnice nad Labem je okolo třinácti tisíc. O historii města roudnice nad Labem: historie města Roudnice nad Labem je velmi bohatá, Roudnice nad labem je považováno za jedno z nejstarších měst ČR. Historický název města Roudnice nad Labem nesl název Rúdnica, později však došlo k přejmenování na název Roudnice nad Labem. První zmínky o městu Roudnice nad Labem jsou datovány z roku 1167. Roudnice nad Labem získalo mětská práva již ve 12. století. Ve 13. a 14. století se začalo město Roudnice nad Labem rozvíjet, v těchto dobách vznikl třetí nejstarší kamenný most v Čechách. Po skončení husitských válek město Roudnice nad Labem mění své majitele. Roudnice nad labem bylo v 19. století hlavní hospodářské a průmyslové centrum Podřipska. Městem Roudnice nad Labem začal rozkvétat hlavně strojírenský průmysl. I přes to, že má město Roudnice nad Labem okolo třinácti tisíc obyvatel patří mezi města s celkově dobrou vybaveností. Roudnice nad Lbame zábava: pro místní obyvatelé i pro samotné návštěvníky města Roudnice nad Labem se můžete vydat nebo navštívit plavecký bazén, fotbalové hřiště, nebo zimní stadión aj. Pro nadšence a milovníky vzdušných sportů najdeme ve městě Roudnice nad Labem letiště, kde se mimo jiné koná letecká přehlídka Memorial Air Show. Osobností narozené ve městě Roudnice nad Labem: Max Dvořák, Otakar Nejedlý taktéž narozen Roudnice nad Labem, dále známý herec narozený ve městě Roudnice nad Labem je Svatopluk Beneš, tenista Vladimír Černík (9. července 1917 Roudnice nad Labem - 2. dubna 2002). Školství má město Roudnice nad Labem také na dobré úrovni. Ve městě Roudnice nad Labem najdeme mnoho škol, z těch základních jsou to: ZŠ Jungmanova nebo ZŠ Školní 1803 Roudnice nad Labem.Pár středních škol z města Roudnice nad Labem: Gymnázium Roudnice nad Labem, Střední odborná škola. Samotné město Roudnice nad Labem je nádherné, pár historických památek města Roudnice nad Labem : Chrám Panny Marie, Kaple sv. Viléma Roudnice nad Labem, nejkrásnější muzeum ve městě Roudnice nad Labem je Podřipské muzem. Pokud si chcete udělat výlet, nebo vyrazit za kulturou, město Roudnice nad Labem je pro Vás tím správným místem.

 Neváhejte a navštivte second-hand.cz. Zboží přidáváme denně, čeká Vás rychlé a jednoduché vyhledávání, plno slev a akcí! Váš team internetového obchodu.

Odkazy na město Roudnice nad Labem:

Město Roudnice nad Labem

Wikipedie Roudnice nad Labem

Second hand Štětí

Second hand Milovice