Rumburk - Second hand

Rumburk

Second hand ve Vašem městě Rumburk, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vážení zákazníci, náš e-shop second-hand.cz nabízí velký výběr kvalitního second hand a outlet oblečení. Nabízíme dámskou, pánskou i dětskou módu za velmi rozumné ceny, ale také těhotenské zboží a zboží nadměrných velikostí. Věříme, že i lidé z města Rumburk budou s nákupem u nás spokojeni.

Rumburk - město ležící ve Šluknovské pahorkatině. Rumburk se nachází v Ústeckém kraji. Rumburk patří do okresu Děčín. Vznik názvu Rumburk: Název Rumburk byl poprvé vysloven v roce 1341. Dřivější názvy, města Rumburk byli Romberg, nebo Ronberg. Nakonec se ale název Rumburk zachoval a město se i nadále jmenuje Rumburk. Průmysl ve městě Rumburk. Hlavní brána do průmyslu je ve Průmyslové zóně, kterou vlastní Rumburk. Ve městě Rumburk najdeme i spoustu jiných firem, které ale nesidlí v Průmyslové zóně. Turistika a Rumburk. Město Rumburk je zajímavý také z hlediska turistiky a památek. Rumburk je městěm, které je lidmi velice oblíbené. Město Rumburk je propleteno několika turisticky značených tras, které upozorňují turisty na zajímavé objekty nebo památky města Rumburk. Pro milovníky zimních sportů najdeme ve městě Rumburk lyžarský vlek na Strážném vrchu. Pro turisty a obyvatelé města Rumburk je připravena řada hotelů a restauračních zařízení jaké jsou např: Zelený Strom Rumburk, nebo hotel Hvězda Rumburk. Ze sportovních center města Rumburk je to např: Camp Valdek Rumburk. Známé osobnosti města Rumburk: v prní řadě zmíníme zakladatele na textil Roberta Allasona Rumburk, který umřel ve městě Rumburk, dále např: malíř Jiří David narozen ve městě Rumburk, houslař Jacob Kolditz aj. Sport v Rumburku: sportovní klub SK Rumburk se spojil s Poštou Rumburk a vytvořili tak dohromady jeden tělovýchovný celek, který funguje dodnes. Rumburk vlastní plavecký bazén. V týmu TJ Rumburk dnes působí tyto oddíly: cyklistiky, fotbalu, tenisu, volejbalu a mnoho dalších jiných sportů.

Na second-hand.cz  - máte na výběr z tisíce kusů second hand a outlet zboží, které denně přidáváme, vybere si opravdu každý. Zboží si budete moct vyhledat podle fotografie, typu oblečení, velikostí, značek, barev, ceny. Je pro Vás připravena spousta novinek, slev a akcí. Váš team second-hand.cz.

Odkazy na město Rumburk:

Rumburk Wikipedie

Rumburk město

Second hand Boskovice

Second hand Vrchlabí

Mětská knihovna Rumburk