Rychnov nad Kněžnou - Second hand

Rychnov nad Kneznou

Second hand ve Vašem městě Rychnov nad Kněžnou, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vítejte na našich stránkách, tímto Vás zveme do našeho internetového obchodu second-hand.cz .Nabízíme velký výběr kvalitního second hand i outlet oblečení, dámskou, pánskou i dětskou módu za velmi rozumné ceny. Nově se můžete těšit z nabídky těhotenského zboží a zboží nadměrných velikostí.

Historické jádro města Rychnov nad Kněžnou je městskou památkovou zónou. Ve městě Rychnov nad Kněžnou najdeme něco málo přes 11 tisíc obyvatel. Pamětihodnosti města Rychnov nad Kněžnou: zámek Rychnov nad Kněžnou. Barokní zámek z roku 1676, leží v severozápadní části města Rychnov nad Kněžnou. Zámek Rychnov nad Kněžnou je chráněn jako kulturní památka České republiky. Zámek byl postupem času upravován některýmí architekty, jeden takový byl třeba italský architekt Giovanni Santini. Další pamětihodností města Rychnov nad Kněžnou je kostel Nejsvětější Trojice Rychnov nad Kněžnou. Tento zámek byl postaven koncem 16. století. Na město Rychnov nad Kněžnou je i doposud krásný pohled. Další pamětihodnosti města Rychnov nad Kněžnou: kostel sv. Havla Rychnov nad Kněžnou kostel společně s okolním pozemkem je chráněn jako kulturní památka České republiky. Ve městě Rychnou nad Kněžnou najdeme i památný strom, který se nazývá Babyka u Babky. Název vznikl podle místa, kde strom vyrostl, je to tzv. místo U Babky. Památný strom ve městě Rychnov nad Kněžnou byl vyzděn v letech 1995 a 2009. Části města Rychnov nad Kněžnou: A) Jámy Rychnov nad Kněžnou, B) Lipovky Rychnov nad Kněžnou, C) Roveň Rychnov nad Kněžnou, D) Litohrady Rychnov nad Kněžnou, E) Lokot Rychnov nad Kněžnou, F) Dlouhá Ves Rychnov nad Kněžnou G) nebo samotný název Rychnov nad Kněžnou, H) Pánská Habrová Rychnov nad Kněžnou. Město Rychnov nad Kněžnou a doprava. Železniční trať Častolovice - Solnice (stanice) Rychnov nad Kněžnou a (zastávka) Rychnov nad Kněžnou. Město Rychnov nad Kněžnou je známé také díky významným osobnostem, které se ve městě Rychnov nad Kněžnou narodili. Jedním z takových je atletický vícebojař a olympijský vítěz Roman Šebrle, který se ve městě Rychnov nad Kněžnou narodil, ale také zde studoval na gymnáziu Rychnov nad Kněžnou F.M. Pelcla. Český pedagog Miroslav Krejčí. Právník a politik Jindřich Štemberka. Dalším rodákem města Rychnov nad Kněžnou je hudební skladatel Bohuslav Tvrdý (6.4. 1897 Rychnov nad Kněžnou - 29.7.1946 Češnovice). Dalším známým hudebníkem, který pocházel z města Rychnov nad Kněžnou byl Anatol Provazník. Hugo Toman také dlouhou řadu let působil ve městě Rychnov nad Kněžnou, Patrik Blažek, spisovatel Karel Poláček, který se inspiroval ve svých textech z pohledu na město Rychnov nad Kněžnou, Rudolf Rokl a spousta jiných osobností. Kromě kulturního vyžití, které Rychnov nad Kněžnou nabízí, tak město podporuje i pohybové vyžití, kde je mimo jiné i pro veřejnost poskytnuta možnost strávení volného času rekreačním sportem. Pokud hledáte ve městě Rychnov nad Kněžnou odreagování, rozhodně navštivte plavecký bazén, kde Vás čeká tobogán, bary a bazény i  pro ty nejmenší. Bazén Rychnov nad Kněžnou je velice oblíbený, je dlouhý 25 metrů s teplotou vody 28 stupňů. Přijďte na návštěvu i vy.

Náš internetový obchod second-hand.cz a kamenná prodejna Jumbohand sídlí v Krnově. Pokud se rádi oblékáte podle nejnovější módy, navštivte náš e-schop second-hand.cz . Jen u nás najdete kvalitní kousky oblečení, které si u nás pořídíte za nejnižší možnou cenu.

Odkaz na město Rychnov nad Kněžnou:

Rychnov nad Kněžnou město

Rychnov nad Kněžnou wikipedie

Rychnov nad Kněžnou bazén

Informační portál města Rychnov nad Kněžnou

Second hand Vlašim

Second hand Jaroměř