Slaný - Second hand

Slaný

Second hand ve Vašem městě Slaný, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vážení zákazníci, zveme Vás do našeho internetového obchodu second-hand.cz .Nově se můžete těšit z nabídky těhotenského zboží a zboží nadměrných velikostí. Second hand a outlet oblečení dovážíme z Anglie a ze zemí Evropské unie. Našim cílem je kvalitní, značkové a moderní oblečení. To vše na second-hand.cz

Město Slaný se nachází v okrese Kladno. Slaný má počet obyvatel něco přes patnáct tisíc. Město Slaný začíná se stavbami Vlastivědného muzea, městského kina, divadla atd. První písemná zpráva o městě pochází z roku 1262. Začlenění města Slaný: město Slaný začalo se začleňováním území od roku 1850. Město Slaný - podpora a rozvoj zaměstnání: vznikly dvě zcela nové zóny. První zóna Slaný byla prodána koncernu Mitshubishi electronics. Druhá zóna Slaný byla prodána firmě Energie Kladno a.s. (bývalý důl Slaný). Změny v registru obcí. 1850 země česká, kraj Praha, politický i soudní okres Slaný. 1868 země česká, politický i soudní okres Slaný, 1942 země česká, Oberlandrat Praha, politický i soudní okres Slaný, 1949 Pražský kraj, okres Slaný, 1960 Středočeský kraj, okres Kladno. Město Slaný a dokončené investiční akce, pro volný čas: rekonstrukce sportovního areálu Slaný, dětská hřiště v části města Slaný. Slaný začalo také s moderznizací přístrojového vybavení nemocnice Slaný. Příspěvkové organizace města Slaný: vlastivědné muzeum Slaný (pro zájemce adresa Masarykovo náměstí 159, Slaný 274 01). Pro chvíle,které chcete strávit sportem je určena víceúčelová sportovní hala Slaný. Další příspěvkové organizace města Slaný: ve městě Slaný najdeme trojici základních škol: 1. základní škola Slaný, 2. základní škola Slaný, 3. základní škola Slaný. Vlastivědné muzeum ve městě Slaný patří do příspěvkové organizace města Slaný.

Nakupujte online z pohodlí svých domovů  přes náš e-shop second-hand.cz. Je pro Vás připravena každodenní bohatá nabídka kusů zboží. Každý kus je ceněným originálem, který můžete vlastnit i vy, nepropásněte svou příležitost.

Odkazy na město Slaný:

Město Slaný

Wikipedie Slaný

Second hand Ostrov

Second hand Litoměřice