Šternberk - Second hand

Šternberk

Second hand ve Vašem městě Šternberk, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vážení zákazníci ze Šternberku. Toužíte po změně Vašeho šatníku Chcete být originální? Jednoduše a rychle nakupujte online na second-hand.cz  Na našich stránkách najdete bohatý výběr second hand a outlet oblečení. Módu všech velikostí a kategoriíí za přijatelné ceny. U nás si vybere každý.

Šternberk je město v okrese Olomouc, v Olomouckém kraji. Městem Šternberk protéká říčka Sitka. Ve městě Šternberk žije asi 14 tisíc obyvatel. V čele města Šternberk je starosta. Šternberk se dělí na 5 místních částí Dalov, Chabičov, Krakořice, Šternberk, Těšíkov a město Šternberk se člení na 6 katastrálních území. Šternberk má svůj znak i vlajku města. Pokud máte rádi přírodu, je pro Vás pěší turistika v okolí města Šternberk tím správným řešením a díky informačním tabulím, které označují turistické trasy se dozvíte o dané lokalitě důležité informace. Je to více než sto let, co se ve městě Šternberk pořádají  automobilové závody do vrchu na trati tzv. Ecce Homo. I ve městě Šternberk se můžete nabít kulturními zážitky. Na výběr máte z mnoha kulturních zařízení: Státní hrad Šternberk, městské kulturní zařízení Šternberk a spousta dalších institucí. Mezi pamětihodnosti města Šternberk patří: hrad Šternberk, kostel Zvěstování Panny Marie, Mariánský morový sloup, historizující budova České spořitelny, Augustiniánský klášter, náměstí, hodiny na hl. náměstí Šternberk, spousta měšťanských domů, městské opevnění, sloup se sochou Ecce Homo, kostel Nejsvětější Trojice, kašna, socha sv. Jana Nepomuckého, smírčí kříž Šternberk. Osobnosti a rodáci města Šternberk jsou např: Mikuláš Bek, Michal Dvořák, Jan Filip, Hana Maciuchová, Petr Vrána, Walerie Zavadská a spousta dalších. Šternberk je krásné městečko plné památek.

Náš internetový obchod se zabývá prodejem second hand a outlet zboží second-hand.cz, nakupovat u nás můžete online 24 hodin denně. Zboží přidáváme denně a čeká na Vás spousta slev a akcí. Každý kus je ceněným originálem, který můžete vlastnit i Vy. Věříme, že budete s nákupem u nás spokojení a rádi se k nám vrátíte.

Váš tým e-shopu second-hand.cz

Šternberk→61 kmKrnov Jumbohand

 

Odkazy na město Šternberk:

Město Štenberk

Wikipedie Štenberk

Informační portál města Šternberk

Second hand Vansdorf

Second hand Poděbrady