Stříbro - Second hand

Stříbro

Second hand ve Vašem městě Stříbro, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Zveme vás do našeho internetového second hand obchodu second-hand.cz . Nově vám nabídneme těhotenského zboží a zboží nadměrných velikostí. Second hand a outlet oblečení dovážíme z Anglie a ze zemí Evropské unie. Našim cílem jsou kvalitní, značkové a moderní oblečení. To vše na second-hand.cz.

Základní informace o městě Stříbro: Stříbro je městem ležícím v Plzeňském kraji. Počet obyvatel ve městě Stříbro je něco málo přes osm tisíc. Město Stříbro leží v okrese Tachov. První písemné údaje o městu Stříbro se datují z roku 1183. Název města Stříbro: město Stříbro dostalo název díky dolování rud a hornictví. Historie města Stříbro: město Stříbro má velmi bohatou historii, v 16. století se začalo Stříbro rozvíjet, město Stříbro bylo v širokém okolí známo kvůli tehdejšímu stříbrskému pivovaru, který nezásoboval pivem jen město Stříbro, ale také okolí. Části města Stříbro: Stříbro se skládá ze 7 místních části: Otročín, Butov, Stříbro, Těchlovice, Lhota Stříbro, Jezerce, Milíkov. Pámátky a město Stříbro, celkem ve městě Stříbro najdeme 21 památek. Mezi tyto památky patří: Husitská Bašta, tyto hradby chránily v minulosti město Stříbro. Památka 13. Poledník. Název dostal díky poledníku procházející středem města Stříbro, jedná se o park. Významnou památkou je Mětská radnice Stříbro: jedná se o jednu z nejkrásnějších budov ve městě Stříbro, která se každému učastníkoví města Stříbro zaryje do paměti. Další památkou města Stříbro je kostel Všech svatých. Tento objekt byl v minulosti barokně přestavěn. Mětské muzeum Stříbro: dochovalé součásti či zbytky spjaté s městem Stříbro můžete najít ve Mětském muzeu Stříbro. Součástí mětského muzea Stříbro je výstavní sál a informační centrum. Stříbro a sport: TJ Baník Stříbro: organizace do níž spadají sportovní oddíly jako jsou: fotbal, hokej, kuželky, nohejbal aj. Pravidelné akce pořádané městem Stříbro jsou: v únoru je to akce s názvem Stříbro Pusa, jedná se o přehlídku amaterských divadelních souborů. Zábavnou akcí, která se uskutečnuje ve městě Stříbro se nazývá: o pohár města Stříbro jedná se o hasičskou soutěž. Za odpočinkem či sportem se můžete vydat do víceúčelového hřiště. Toto hřiště nacházející se ve městě Stříbro slouží pro sportovní činnosti jako je: hokejbal, in-line hokej, florbal. IN-Line hřiště Stříbro je ideálním místem pro rodinu s dětmi nebo páry. Příjďte si i vy protáhnout tělo do IN-Line hřiště Stříbro. Lezecká stěna u DDM Stříbro vám poskytne umělý, ale zato jedinečný lezecký zážitek.

Děkujeme, že jste navštívili náš eshop, přijďte se podívat na naše stránky second-hand.cz, u nás si vybere úplně každý. Naše stránky jsou přizpůsobené k pohodlí zákazníka. Určitě budou lidé z města Stříbro s nákupem u nás spokojení. Tak se nebojte a využijte naší nabídky a našich slev.

Odkazy na město Stříbro:

Wikipedie Stříbro

Město Stříbro

Second hand Bystřice pod Hostýnem

Second hand Třeboň