Studénka - Second hand

Studénka

Second hand ve Vašem městě Studénka, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Zákazníci ze Studénky, zveme vás do internetového obchodu second-hand.cz, náš internetový second hand nabízí velký výběr stylového a kvalitního oblečení. Vybrat si můžete z dámské, pánské i dětské módy za velmi rozumné ceny. Zaměřujume se na kvalitní, značkové a moderní oblečení.

Studénka - vyskytuje se v severní oblasti Moravské Brány. Město Studénka leží v Moravskoslezském kraji. Dělení města Studénka. Město Studénka se dělí na 3 místní části: Nová Horka Studénka, Butovice Studénka, Studénka nad Odrou Studénka. První písemná zmiňka o městu Studénka pochází z roku 1436. Město Studénka a historie: hlavní roli pro pro město Studénka bylo postavení železnice s traťí studénka - Bílovec a Studénka - Štramberk. Po postavení těchto železnic se ve městě Studénka vybudovala továrna na výrobu železničních vozů. V roce 1959 byli spojené 2 obce Studénka a Butovice. Spojením těchto dvou obcí, vzniklo město s názvem Studénka. Významní rodáci města Studénka. Ve městě Studénka se narodili tito hokejisté: Vladimír Svačina, Oldřich Haluska, nebo Miloš Holaň. Dalšími znamými rodáky města Studénka jsou zpěvačky ze skupiny Holki: Radana Labajová a Nikola Šobichová. Kulturní památky města Studénka: mezi kulturní památky ze Studénky patří: Farní kostel Všech Svatých Studénka z roku 1434. Farní kostel sv. Bartoloměje Studénka je to kostel postaven v novogotickém slohu. Zámek Nová Horka Studénka:barokní dvoupodlažní zámek, který vyhořel a byl několikrát zrekonstruován. Sport ve Studénce. Tými, které reprezentují město Studénka jsou: HC Studénka nebo házenkářský tým SK Studénka.

Nakupujte online z Vašeho domova na second-hand.cz .Čeká Vás bohatá nabídka z tisíce kusů oblečení. Navíc můžete získat poštovné zdarma (při nákupu větším než 1.000,- Kč) nebo umožnění vrácení zboží, při nevhodném výběru.

Váš tým internetového obchodu second-hand.cz

Odkazy na město Studénka:

Second hand Hlinsko

Second hand Prachatice

Studénka město

Studénka wikipedie