Sušice - Second hand

Sušice

Second hand ve Vašem městě Sušice, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vážení zákazníci, vítejte v nášem e-shop second-hand.cz nabízí velký výběr kvalitního second hand a outlet oblečení. Nabízíme dámskou, pánskou i dětskou módu za velmi rozumné ceny, nabízíme také nadměrné velikosti oblečení, ale i oblečení pro těhotné maminky.

Sušice jsou městem ležícím v Plzeňském kraji. Střed města Sušice je historické centrum, chráněno městskou památkovou zónou. Město Sušice má počet obyvatel něco málo přes jedenáct tisíc. Firma SOLO Sušice je významná firma Sušice na výrobu sirek, která bohužel již byla ukončena. Sušice byly významné také především výrobou a zpracováním dřeva, nebo také strojním průmyslem. Části města Sušice: Sušice se skládají celkem ze 16 částí - Divišov Sušice, Milčice - je to malá vesnice, patří do části města Sušice, žije zde jen 12 obyvatel. Rok Sušice, Vrabcov Sušice, Sušice Sušice1, Sušice - Dolní předměstí Sušice2. Červené dvorce je menší vesnice, která patří do mětské části Sušic v okrese Klatovy. Sušice - Horní Předměstí Sušice3, Chmelná Sušice, Rok Sušice. Volšovy Sušice - je menší vesnice, část města Sušice v okrese Klatovy. Hlavní památky města Sušice: radnice Sušice - pochází z konce 16. století, přístupná věřejnosti. Radnice města Sušice již několikrát vyhořela, nejhorším požárem byla postihnuta v roce 1707. Další památky města Sušice: A) vodní mlýn Sušice, B) kašna na náměstí svobody(Sušice, C) hospoda Bouchalka Sušice, D) pivovar Sušice. Tak jako každé město mají i Sušice své známé rodáky, kteří se ve městě Sušice narodili. Roman Holý Sušice známý zpěvák a frontman skupiny monkeybusiness, nyní žijící v Praze. Libuše Márová, Tomáš Pekhart, režisér animovaných filmů Břetislav pojar Sušice. Sušice mají nádhnerou přírodu, proto se také městu Sušice říká brána do Šumavy. Sušice patří mezi město, které bylo osvobozeno americkou armádou. I nyní mají město Sušice status, kterým je centrem turistický ruch.

Zveme Vás do internetového obchodu second-hand.cz . Na našich stránkách najdete mnoho kusů oblečení, určitě si vyberete z nejnovější módy, kterou jsme pro Vás připravili. Second hand a outlet oblečení dovážíme z Anglie a ze zemí Evropské unie. Našim cílem je kvalitní, značkové a moderní oblečení. To vše na: second-hand.cz

Odkazy na Sušice:

Město Sušice

Wikipedie Sušice

Second hand Čelákovice

Second hand Prachatice