Tábor - Second hand

Second hand ve Vašem městě Tábor, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vážení zákazníci, zveme Vás do internetového obchodu second-hand.cz . Z naší nabídky si můžete vybrat z dámské, pánské a dětské módy. To vše u nás nabízíme za nízké ceny. Naše nastavitelné filtry Vám pomohou při výběru vašeho hledaného oblečení.

Tábor je město od jihu Čech. Tábor má okolo 35 tisíc obyvatel. Tábor má svůj znak i vlajku města. Tábor je jediné nekrajské město v České republice. Už v roce 1975 byl ve městě Tábor překročen počet obyvatel 30 tisíc. Památky a zajímavosti města Tábor: v Táboru najdeme mnoho památek, mezi ty nejvýznamnější patří Věž Kotnov Tábor, Stará radnice Tábor- tato památka patří k nejvýznamnějším památkám pozdní gotiky v českých městech, kostel Proměnění Páně Tábor, Kostnický dům Tábor, Husův park Tábor, botanická zahrada Tábor, bárokní zámek. Ve městě Tábor se nachází geologický útvar, který se nazývá Granátová skála. Tábor má nádhernou přírodu díky borovým lesům. Tábor je vyhledávaný ráj. Členění města Tábor - Tábor se skládá z 15 místních částí, uvedeme si jen pár: Čekanice, Horky, Smyslov, Zahrádka, Klokoty, Záluží, Všechov ad. V Táboru je oblíbeným sportem fotbal. Fotbalový tým, který hraje za Tábor se jmenuje FK Meteor Tábor. Tábor hraje také profesionální hokej. Tábor je významný také jako železniční uzel i jako silniční obchvat, který spojuje Prahu - České Budějovice. Významné osobnosti z města Tábor: hokejista Radek Dvořák narozen ve městě Tábor, nebo bývalý ministr financí Miroslav Kalousek, Jaroslav Kebeš- ekonom , Bohumír Janát - mluvčí Charty 77, František Korbel , Jan Chomutovský architekt aj. Zajímavé události, které se odehráli ve městě Tábor: V roce 1532 byl Tábor i hrad poškozen požárem, v roce 1906 se konala ve městě Tábor první výstava o Janu Husovi. Další zajímavostí je, že v roce 1918 zastavil v Táboru vlak s T.G.Masarykem, který promluvil k lidovému shromáždění.

Naše internetové stránky lze navštívit přes tento odkaz: second-hand.cz . Nakupovat u nás můžete kdykoliv a kdekoliv, pokud máte přístup k internetu. Objednat zboží je velice jednoduché, stačí si vybrat a do dalšího pracovního dne Vám zboží dodáme. Naše stránky jsou velice jednoduché a přehledné. I úplný začátečník se v našich stránkách snadno zorientuje, podle fotografie, typu oblečení, velikostí, značek, barev, ceny. Váš team second-hand.cz.

 

Tábor321 kmKrnov Jumbohand

 

Odkazy na město Tábor:

Město Tábor

Wikipedie Tábor

Informační portál města Tábor

Second hand Most

Second hand Děčín