Teplice - Second hand

Second hand ve Vašem městě Teplice, ve Vašem domě, ve Vašem počítači. Secondhand online je zde pro Vás.

Vítáme Vás na našich stránkách. Toužíte po zcela novém šatníku? Máme pro Vás dobrou zprávu, na našich stránkách second-hand.cz najdete spoustu kvalitní, moderní a značkové módy. Udělejte radost vám, nebo vašim nejbližším. Nepropásněte svou příležitost na second-hand.cz 

Něco málo o Teplicích - Teplice jsou městem s bohatou historií, ale také s nejstaršími českými lázněmi. První horký pramen byl v Teplicích objeven v roce 762. I nyní nabízejí Teplice všem zákazníkům nově rekonstruovaný lázeňský komplex. Celkovou relaxací lázní Vám doplní pobyt v plaveckém areálu, nebo příjemná atmosféra místních kaváren či restaurací. Do lázní se jezdí lidé léčit především s kardiovaskulárním onemocněním. Dále se zde léčí nemoci pohybového ústrojí, cukrovka, onkologická onemocnění ad. Osídlení města Teplice se odhaduje již od 4. století. Lázeňské město Teplice se nachází v Ústeckém kraji. Teplice leží mezi Českým středohořím a masívem Krušných hor. V Teplicích žije zhruba 50 tisíc obyvatel. Teplice mají 7 katastrálních území a 7 částí obce - Teplice, Prosetice, Nová ves Teplice, Řetěnice Teplice, Hudcov Teplice, Trnovany Teplice, Sobědruhy Teplice. V předchozím století žila v Teplicích velmi početná menšina židů, obrovská část z nich byla za války poslána do koncentračních táborů a následně vyvražděna. Dnes ve městě Teplice existuje malá židovská obec s přeživšími holocaustu. Město Teplice má svůj židovský hřbitov. Teplice se mohou pochlubit množstvím zajímavých pamětihodností např. řadou místních kostelů, soch a pomníků Teplice, kašnou Teplice, Morovým sloupem Teplice, zámkem Teplice, hradem Teplice, Zahradním a plesovým domem, botanickou zahradou, aquacentrem Teplice, hvězdárnou, nebo regionálním mužem. V Teplicích se nacházejí kromě lázní také lázeňské domy. Mezi významné osobnosti a rodáky města Teplice patří Dušan Třeštík, Julius Payer, Gustav Karl Laube.

Second-hand.cz - nové jarní zboží skladem

Není nic jendoduššího než usednout za váš počítač a objednávat u nás na second-hand.cz  V našem e-shopu najdete všechny možné druhy oblečení, od tunig, triček, džín, kalhot, kabátů ad. Produkt, který hledáte si bude moct vyhledat podle fotografie, typu oblečení, velikostí, značek, barev, ceny, v tomto Vám pomůžou naše filtry.

 

Teplice384 kmKrnov Jumbohand

Odkazy na město Teplice:

Město Teplice

Informační portál města Teplice

Wikipedie Teplice

Ostatní second hand weby:

Second hand Hradec Králové

Second hand Kladno