Teplice - Second hand

Second hand ve Vašem městě Teplice, ve Vašem domě, ve Vašem počítači. Secondhand online je zde pro Vás.

Vážení zákazníci pocházíte z Teplic? A toužíte po zcela novém šatníku? Máme pro Vás dobrou zprávu, na našich stránkách second-hand.cz najdete spoustu kvalitní, moderní a značkové módy. Udělejte radost vám, nebo vašim nejbližším. Nepropásněte svou příležitost second-hand.cz 

Něco málo o Teplicích - Teplice jsou městem s bohatou historií, ale také s nejstaršími českými lázněmi. První horký pramen byl v Teplicích objeven v roce 762. I nyní nabízejí Teplice všem zákazníkům nově rekonstruovaný lázeňský komplex. Celkovou relaxací lázní Vám doplní pobyt v plaveckém areálu, nebo příjemná atmosféra místních kaváren či restaurací. Do lázní se jezdí lidé léčit především s kardiovaskulárním onemocněním. Dále se zde léčí nemoci pohybového ústrojí, cukrovka, onkologická onemocnění ad. Osídlení města Teplice se odhaduje již od 4. století. Lázeňské město Teplice se nachází v Ústeckém kraji. Teplice leží mezi Českým středohořím a masívem Krušných hor. V Teplicích žije zhruba 50 tisíc obyvatel. Teplice mají 7 katastrálních území a 7 částí obce - Teplice, Prosetice, Nová ves Teplice, Řetěnice Teplice, Hudcov Teplice, Trnovany Teplice, Sobědruhy Teplice. V předchozím století žila v Teplicích velmi početná menšina židů, obrovská část z nich byla za války poslána do koncentračních táborů a následně vyvražděna. Dnes ve městě Teplice existuje malá židovská obec s přeživšími holocaustu. Město Teplice má svůj židovský hřbitov. Teplice se mohou pochlubit množstvím zajímavých pamětihodností např. řadou místních kostelů, soch a pomníků Teplice, kašnou Teplice, Morovým sloupem Teplice, zámkem Teplice, hradem Teplice, Zahradním a plesovým domem, botanickou zahradou, aquacentrem Teplice, hvězdárnou, nebo regionálním mužem. V Teplicích se nacházejí kromě lázní také lázeňské domy. Mezi významné osobnosti a rodáky města Teplice patří Dušan Třeštík, Julius Payer, Gustav Karl Laube.

Second hand letní zboží skladem

Není nic jendoduššího než usednout za váš počítač a objednávat u nás na second-hand.cz  V našem e-shopu najdete všechny možné druhy oblečení, od tunig, triček, džín, kalhot, kabátů ad. Produkt, který hledáte si bude moct vyhledat podle fotografie, typu oblečení, velikostí, značek, barev, ceny, v tomto Vám pomůžou naše filtry.

 

Teplice384 kmKrnov Jumbohand

Odkazy na město Teplice:

Město Teplice

Informační portál města Teplice

Wikipedie Teplice

Ostatní second hand weby:

Second hand Hradec Králové

Second hand Kladno