Trutnov - Second hand

Second hand ve Vašem městě Trutnov, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Navštivte náš internetový obchod second-hand.cz .Vybírat můžete z dámské pánské, ale i dětské módy za velmi příznivé ceny. Nově se můžete těšit z nabídky těhotenského zboží a zboží nadměrných velikostí. Second hand a outlet zboží dovážíme z Anglie a ze zemí Evropské unie. Nabídneme vám kvalitní, značkové, stylové a módní oblečení.

Trutnov - Město Trutnov obývá okolo 31 tisíc obyvatel. Trutnov se skládá celkem z 21 částí města. Trutnov a nadmořská výška: Nadmořská výška v Trutnově je 414 m n.m. Něco málo z historie města Trutnov: V roce 1421 byl Trutnov dobit husitským vojskem. V roce 1642 zase švédským vojskem. V roce 1861 a 1745 byl Trutnov zasažen silnými požáry. V letech 1897 byl zase Trutnov zasažen silnou povodní. Trutnovu patří také legenda, která pojednává o založení města a o boji s drakem. Na tuto počest Trutnov každoročně pořádá občanské sdružení Trutnov - "město Draka". Místní části Trutnovu: celkově se Trutnov skládá z 21 části města, některé z nich: Bohuslavice, Lhota, Libeč, Studenec Trutnov, nebo Volanov. Lidé si hodně pletou město Trutnov s Turnovem a denně dochází k omylům na poště. Hospodářství ve městě Trutnov: Trutnov je průmyslové město, kde je zastoupen průmysl např: automobilový - Continental Trutnov, kožešnický průmysl Kara Trutnov, energetický průmysl - EPO, potravinářský průmysl ZZN Trutnov, elektrotechnický - ZPA Trutnov nebo strojírenský Kasper Kovo aj. Doprava a Trutnov: Trutnov je významným železničním uzlem. Městská doprava ve městě Trutnov se skládá z 6 mětských a několika integrovaných autobusových linek. Trutnov má rozsáhlé školství najdete tu např: základní školu v domcích Trutnov nebo základní školu Náchodskou Trutnov. Trutnov a střední školy: střední průmyslová škola Trutnov nebo také Česká lesnická akademie Trutnov ad. Ve měště Trutnov se každoročně koná oblíbený hudební festival Trutnov Open Air Music. Trutnov má také hodně příznivců dobrého piva, a proto v Trutnově každoročně dochází ke kulturní a sportovní akci Pivofest, tato akce přiláká každoročně do města Trutnov spousty obdivovatelů dobrého piva. V Trutnově je také mnoho nákupních nebo obchodních center.

Vyberte si z nabídky tisíce kusů na second-hand.cz ze second hand a outlet zboží. Každý si bude moct vyhledat zboží podle fotografie, typu oblečení, velikostí, značek, barev, ceny. Je pro Vás připravena spousta novinek, slev a akcí. Náš obchod second-hand.cz nabízí spoustu výhod ve formě rychlého dodání. Neváhejte, nakupujte u nás online na našich stránkách.

 

Trutnov194 kmKrnov Jumbohand

Odkazy na město Turnov:

Město Trutnov

Wikipedie Trutnov

Informační portál města Trutnov

Second hand Kolín

Second hand Hradec Králové