Ústí nad Orlicí - Second hand

Ústí nad Orlicí

Second hand ve Vašem městě Ústí nad Orlicí, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

 Vážení zákazníci, zveme Vás do našeho internetového obchodu second-hand.cz . Zaměřujeme se na prodej second hand a outlet oblečení. Najdete u nás second-hand.cz módu dámskou, pánskou, dětskou, těhotenskou a zboží nadměrných velikostí.

Malé info o městu Ústí nad Orlicí - První zmínka o městu Ústí nad Orlicí pochází ze 13. století. Ústí nad Orlicí je okresním městem na východě Čech. Ústí nad Orlicí se nachází v Pardubickém kraji, na ústí řeky Třebovky do Tiché Orlice. Ve městě Ústí nad Orlicí žije přes 14 tisíc obyvatel. Město a okolí se nazývá Orlickoústecko. Ústí nad Orlicí se dělí na 8 městských částí Ústí nad Orlicí, Černovír, Dolní Houžovec, Horní Houžovec, Hylváty, Kerhartice, Knapovec, Oldřichovice a člení se na 9 katastrálních území. Ústí nad Orlicí je to pravé město, které čeká na vaší návštěvu. Pro volnočasové aktivity vám město nabídne spousty příležitostí. Ideálním místem pro navštívení je všesportovní areál, najdete zde téměř vše: od tenisových kurtů, saun, fotbalových hřišť, aquaparku. Každý navštevník tohoto areálu si určitě příde na své a vybere si svůj oblíbený druh sportovní činnosti.  Mezi pamětihodnosti města Ústí nad Orlicí patří: muzeum, barokní děkanství u kostela, radnice Ústí nad Orlicí, kostel Nanebevzetí Panny Marie, socha Bičování Krista, Hartmanova vila, Hernychova vila, Kociánova vila, sochy Ikara a Matky, sousoší Nejsvětější Trojice, Roškotovo divadlo Ústí nad Orlicí, kostel sv. Petra a Pavla, Empírová budova železniční zastávky. Významné osobnosti města Ústí nad Orlicí jsou např: František Korte působící, který působil řadu let ve městě Ústí nad Orlicí, Bohuslav Heran narozený ve městě Ústí nad Orlicí, Josef Lux, Václav Moravec, který svou kariéru začínal ve mestě Ústí nad Orlicí, Jaroslav Kulhavý ad. Průmysl ve městě Ústí nad Orlicí je textilní, strojírenský, potravinářský, chemický, kovoobráběcí. Ve městě Ústí nad Orlicí je spousta škol mateřských, základních a středních. Pár zajímavostí města Ústí nad Orlicí a blízkého okolí. Krásu města a okolní přírody můžete obdivovat hned ze dvou rozhleden (Kozlovský kopec nebo Andrlův chlum). Další oblíbené místo, které navštěvují hlavně rodiny s dětmi je zoopark, dalším nezapomenutelným zážitkem bude pro vás navštívení zámku na Potštejně. Ústí nad Orlicí je velmi inspirativním městem přijďte se přesvědčit.

Přijďte navštívit a nakoupit do našeho online e-shopu second-hand.cz  Náš internetový second hand second-hand.cz nabízí velký výběr kvalitního oblečení. Můžete si vybrat z dámské, pánské i dětské módy. Nově se můžete těšit z nabídky těhotenského zboží a zboží nadměrných velikostí.

 

Odkazy na město Ústí nad Orlicí:

Ústí nad Orlicí město

Ústí nad Orlicí wikipedie

Informační portál Ústí nad Orlicí

Second hand Dvůr Králové nad Labem

Second hand Mariánské Lázně