Varnsdorf - Second hand

Varnsdorf

Second hand ve Vašem městě Varnsdorf, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vítejte na našich stránkách, náš internetový second hand second-hand.cz nabízí velký výběr kvalitního oblečení. Nabízíme dámskou, pánskou i dětskou módu ve všech velikostech. Můžete vybírat také z nabídky těhotenského zboží a zboží nadměrných velikostí. Našim cílem je kvalitní, značkové a moderní oblečení.

Varnsdorf je nejsevernějším městem České republiky, žije zde necelých 16 tisíc obyvatel. Varnsdorf byl v roce 1868 povýšen na město. Tak jako v jiných městech začal rozvoj průmyslu až po postavení první železnice, toto platí i pro Varnsdorf, kde po vzniku železnice se začal rozvíjet průmysl jako textilní a strojírenský. Varnsdorf a průmysl: město Varnsdorf bylo vždy městem průmyslovým. Největší strojírenský podnik ve městě Varnsdorf je TOS Varnsdorf. Dalším známým podnikem ve městě Vansdorf je firma na výrobu dámských punčoch ELITE Vansdorf. Po skončení druhé světové války se začalo městu Varnsdorf říkat město mládí, zahrad a komínů. Znak a vlajka města Varnsdorf: znak vychází z podoby erbu rytíře Welfů právě z města Varnsdorf. Varnsdorf je nejsevernější částí České republiky. Varnsdorf se rozpíná na území Šluknovské pahorkatiny. Spolky ve Varnsdorfu: v dnešní době již mnoho spolků zaniklo, řada jich ale zůstala např: Kruh přátel muzea Varnsdorf, Klub hostoriků Varnsdorf, Klub přátel výtvarného umění Varnsdorf, nebo aktivní Sbor doborvolných hasičů Varnsdorf. Město Varnsdorf a území: město Varnsdorf se skládá ze tří částí: Světliny, Varnsdorf a Studánka. Varnsdorf a osobnosti: Petr Kien Varnsdorf libretista a výtvarník, Joseph Schubert Varnsdorf tzv, autor čtyř oper Sport a Varnsdorf: hlavní základna sportovních utkaní je v TJ Slovan Varnsdorf. Varnsdorf má velký výskyt sportovních klubů, nejrozsáhlejším sportem je basketbal, tenis. fotbal a hokej. Názvy sportovních klubu hrající za město Varnsdorf: hráči kopané, kteří hrají druhou ligu mají název týmu FK Varnsdorf. Hokejisté mají tým, který se nazývá TJ HC Varnsdorf. Mezi sportovní oddíly, které se ve městě Vansdorf vyskytují patří: florbalový klub SK Paintball Varnsdorf. Město Varnsdorf vlastní : krytou sportovní halu, tenisový kurt nebo fotbalový stadión SK Slovanu Varnsdorf.

Nakupujte u nás online na second-hand.cz, Na našich stránkách na Vás čeká pohodlné vyhledávání, vybírát můžete z velkého množství oblečení, vše máme skladem a doručujeme do dalšího pracovního dne.

Váš team second-hand.cz

 

Odkazy na město Varnsdorf:

Wikipedie Varnsdorf

Město Varnsdorf

Second hand Klatovy

Second hand Nový jíčín