Vsetín - Second hand

Second hand ve Vašem městě Vsetín, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Chtěli bychom Vás přivítat do internetového obchodu second-hand.cz, zabýváme se prodejem kvalitního second hand a outlet oblečení. Nabízíme módu dámskou, pánskou, ale i dětskou. Second hand a outlet zboží dovážíme z Anglie a ze zemí EU. Na skladě máme tisíce kusů oblečení a zboží Vám doručíme do dalšího pracovního dne.

Vsetín je okresní město ve Zlínském kraji. Ve městě Vsetín žije okolo 27 tisíc obyvatel. Zajímavosti o městě Vsetín: V 19. století odešli z města Vsetín do Texasu emigranti, kteří tam založili osadu jménem Vsetín. Doprava ve Vsetínu:  Přes Vsetín vede jeden z hlavních tahů železniční trati spojující Česko se Slovenskem. Ve městě Vsetín je rozsáhlé autobusové nadráží, které zajišťuje podnik ČSAD Vsetín a.s. Vsetín je velice kulturním městem, pořádají se to každoročně tradiční akce, velice významnou akcí je Mezinárodní folklorní festival nazýván Vsetínský krpec, jedná se o mezinárodní soutěž fotek, další populární akcí je Jazzový festival a řada dalších hudebních či kulturních akcí   Vsetín je městem, kde působí mezinárodní agenda MA 21 Vsetín. Město Vsetín je také zařazen do programu Nešvary, program na sběr informací o nedostatcích v čistotě a pořádku. Vsetín je městem, kde se narodilo, nebo působilo řada známých osobností, jako byl: Jiří Čunek, Rudolf Hlavica obdivovatel města Vsetín, nebo herec Roman Vojtek, který začal hrát divadlo právě ve městě Vsetín aj. Vsetín je kulturním městem, kde se koná spoustu akcí např. Valašské záření Vsetín. O rozvoji města Vsetín: V posledních letech došlo ve městě Vsetín k obrovskému rozmachu. Sportovní dění ve Vsetínu: co se týče sportu, každý návštevník si určitě příjde na své, můžete zde využít relaxaci například v mětských lázní, nebo si naopak zasportovat na spinningu, squashi nebo si zajezdit na lyžařském vleku Horní Jasenka. Vsetín je všeobecně znám jako sportovní město. Když někdo řekne slovo Vsetín hodně lidem si vybaví právě hokej, nebo hokejový tým VHK Vsetín. Město Vsetín je známé především díky hokeji. Vsetín se proslavil jako vítěz nejvyšší domácí soutěže v letech 1995,96,97,98,99 a 2011.VHK Vsetín se umístil třetí v poháru mistrů evropských zemí. VHK Vsetín se také umístil třetí v evropské hokejové lize. VHK Vsetín web: http://www.hc-vsetin.cz zde se můžete podívat na zápasy VHK Vsetín.

Na našich stránkách second-hand.cz  si vybere opravdu každý. Máte na výběr z tisíce kusů kvalitního textilu. Těšíme se na Vás a věříme, že i lidé z města Vsetín budou spokojeni.Váš team internetového obchodu second-hand.cz

 

Vsetín→85 km→Krnov Jumbohand

 

Odkazy na Vsetín:

Město Vsetín

Wikipedie Vsetín

Second hand Šumperk

Second hand Kladno