Vysoké Mýto - Second hand

Vysoké Mýto

Second hand ve Vašem městě Vysoké Mýto, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vážení zákazníci, navštivte náš e-shop second-hand.cz .Vybírat si můžete z dámské, pánské, a dětské módy, to vše ve vysoké kvalitě za zlomek ceny. Nakupujte online i Vy a potěšte svůj šatník i svou peněženku.

Město Vysoké Mýto je jedno z nejvýznamnějších a nejstarších měst v České republice. Vysoké Mýto se dělí celkem na čtyři větší části: hlavní střed města a nejstarší jádro města Vysoké Mýto. K městu Vysoké Mýto se řadí tyto místní části: A) Brteč, B) Domoradice, C) Knířov a Servácov, D) Lhůta, E) Svařeň a Sítinka, F) Vanice a Feliska. V katastrálním území má Vysoké Mýto chráněné památné stromy. Vysoké Mýto má také chráněnou přírodní památku, kde se vyskytují ohrožené druhy rostlin. Název pro tuto oblast je přírodní památka U Vinic. Pár chráněných stromů ve městě Vysoké Mýto: borovice černá, liliovník tulipánokvětý nebo dub letní. Fotbalový tým hrající za Vysoké Mýto se nazývá SK Vysoké Mýto. Školy a vzdělávací areály: základní umělecká škola Vysoké Mýto, Šemberovo divadlo Vysoké Mýto - nejčastěji se vyskytující divadelní soubor Šambera, dále ve městě Vysoké Mýto najdeme Gymnázium Vysoké Mýto a další školy, ať už odborné, nebo základní. Sportovní kluby z města Vysoké Mýto. 1.tenisový klub LTC Vysoké Mýto, 2.FC Nejzbach Vysoké Mýto, aeroklub Vysoké Mýto, nebo atletický klub Vysoké Mýto. Známé osobnosti z Vysokého Mýta: architekt Josef Kaplický narozen ve městě Vysoké Mýto, operní pěvkyně Maria Tauberová,která zdokonalila své umění ve městě Vysoké Mýto nebo Česká Miss World 2012 Linda Bartošová ad. Počet obyvatel ve Vysokém Mýtu: Ve městě Vysoké Mýto žije kolem 13 tisíc obyvatel, tento počet nějak zvlášť neroste ani neklesá. Pár historických dat města Vysoké Mýto: 1262 město založeno králem Přemyslem Otakarem druhým. Roku 1700 vyhořelo město Vysoké Mýto. V roce 1882 bylo město Vysoké Mýto konečně zapojeno na železniční síť, což prospělo hlavně ekonomice (protože město bylo zpomalováno hlavně okupačními vojsky a požárem).

Naše stránky second-hand.cz , zde je pro Vás připravena spousta novinek, slev a akcí. Zboží pro Vás pečlivě třídíme. Navštivte náš e-shop a nakupujte online. Váš team second-hand.cz .

 

Odkazy na město Vysoké Mýto:

Město Vysoké Mýto

Wikipedie Vysoké Mýto

Second hand Rokycany

Second hand Poděbrady