Zábřeh - Second hand

Zábřeh

Second hand ve Vašem městě Zábřeh, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vítáme Vás na našich stránkách a tímto Vás zveme do našeho internetového obchodu second-hand.cz, zabýváme se prodejem kvalitního oblečení. Na našich stránkách najdete kvalitní second hand a outlet zboží. Nabízíme různé velikosti a druhy kvalitního oblečení (dámskou, pánskou dětskou módu, nově zboží těhotenské a nadměných velikostí za velmi rozumné ceny. Second hand a outlet zboží dovážíme především z Anglie. Zde si můžete vybírat dle vašich představ second-hand.cz

První zmínky o městě Zábřeh pochází ze 13. století - Zábřeh se stal městem již v roce 1278. Oficiální název pro město je Zábřeh, ale v katastrálním území se nazývá Zábřeh na Moravě. Zábřeh je město v okrese Šumperk, v Olomouckém kraji. Počet obyvatel ve městě Zábřeh se pohybuje okolo čtrnácti tisíc. Zábřeh má svůj znak i vlajku města. Zábřeh se skládá z 5 místních částí obce - Zábřeh-Město, Dolní Bušínov,  Hněvkov, Pivonín a Václavov a 5 katástrálních území. Největší vzestup město Zábřeh zažilo s příchodem rodů Tunklů. Rod Tunklů postavil ve měste hodně staveb a celkově se snažil o rekonstrukci města Zábřeh, jediné co ve městě Zábřeh zůstalo po rodu Tunklů byl rybník, který se zachoval dodnes (rybík Oborník Zábřeh). Další z rodu, který převzal moc nad městem Zábřeh byli Boskovicové. Není tomu dávno co město Zábřeh oslavilo 760 let od oficiálního vzniku města. K tomuto výročí si město Zábřeh připravilo plně nabitý program. V tomto programu, který pořádá město Zábřeh k 760. výročí nebude chybět hudba tanec a spousta zábavy. Kalendář akcí podporovaný městem Zábřeh najdete na oficiálních stránkách města Zábřeh, dále zde najdete rozpis sportovních událostí, např. turnaj ve volejbale VSK Zábřeh. Město Zábřeh se snaží každoročně pořádat mnoho akcí, hlavně v letním období. Dále Zábřeh může nabídnout v oblasti kultury například: místní kino, divadlo, knihovnu, plavecký areál Zábřeh ad. Milovníci zvířat najdou ve městě Zábřeh psí útulek, kde si mohou vybrat svého zvířecího kamaráda. Významní rodáci: Ctirad Kohoutek, Jiří Valík  nebo sportovec a český lyžař Ondřej Bank, česká překladatelka Anna Nováková. Třicetiletá válka a dopad na město Zábřeh - Zábřeh nebyl sice třicetiletou válkou nějak silně zasažen, ale na tehdejší dobu to pro město Zábřeh znamenalo zpomalení pro růst a rozvoj. Až po vystavení železniční trati, došlo městu Zábřeh k obchodně průmyslovému centru. Ve městě Zábřeh najdete řadu základních a středních škol. Pamětihodnosti města Zábřeh: zámek Zábřeh, kostel sv. Barbory, gotický kostel s gotickým opěrným systémem, morový sloup. Zábřeh je pěkné město plné památek a zábavy. Navštivte Zábřeh i Vy a uvidíte jaké možnosti město nabízí.

Nakupujte z pohodlí Vašeho domova na second-hand.cz . Všechno zboží máme na skladě a připraveno k expedici. Čeká Vás bohatá nabídka z tisíce kusů oblečení. Můžete si vybrat podle kategorie, typu oblečení, fotografie, barvy, ceny. Spokojenost zákazníka je pro nás prioritou.

Zábřeh→92 km→Krnov Jumbohand

 

Odkazy na město Zábřeh:

Zábřeh město

Zábřeh wikipedie

Zábřeh informační portál

Second hand Slaný

Second hand Pelhřimov