Žatec - Second hand

Second hand ve Vašem městě Žatec, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vážení zákazníci z Žatce chcete obměnit své oblečení za novější a módní? Navštivte naše stránky www.second-hand.cz , kde najdete širokou nabídku second hand a outlet oblečení, které pro Vás dovážíme z Anglie a ze zemí Evropské unie. Nabízíme všechny módní kategorie, zaměřujeme se na zboží kvalitní, moderní a značkové. Navštivte náš e-shop www.second-hand.cz a nakupujte z pohodlí Vašeho domova Žatec, u nás si vybere opravdu každý.

Žatec - Oblast Žatec byla osídlována již v době kamenné! V 16. století patřil Žatec mezi největší česká města. Žatec je oblast známá v pěstování chmele a vařením piva (natáčel se zde i film Starci na chmelu). Oblast Žatec je nejsušším místem naší republiky. Město Žatec se nachází v Ústeckém kraji, v okrese Louny. Žatec leží na řece Ohři. Obyvatel ve městě Žatec žije cca 19 tisíc. Žatec je tímto největším městem okresu. V čele města Žatec stojí starostka. Město Žatec a historie: v období husitství sehrál Žatec významnou úlohu, po skončení husitství v 16. století patřil Žatec mezi největší česká města. Žatec se člení na 6 katastrálních území. Město Žatec je také hlavním střediskem pro pěstování chmele. Žatec je pěstování chmele znám po celé České republice. Město vlastní také vlastní pivovar Žatec. Žatec se skládá ze 7 částí obce. Centrum města Žatec leží na kopci, nad Ohří. Ve městě Žatec se nachází nemocnice, gymnázium, obchodní akademie, odborná učiliště, základní a mateřské školy a 2 nádraží. Žatec je rozvíjejícím se městem. Dále pak v městě Žatec můžeme jít za zábavou do divadla s digitálním kinem a 3D kinem, letního kina, na koupaliště s wellnes centrem, fotbalové hřiště. V městě Žatec je mnoho obchodů a obchodních center. Žatec rovněž bojuje s velkou nezaměstnaností. V okolí města Žatec se nachází přírodní park a vodní nádrž. Mezi slavné rodáky města Žatec patří např. Petr Kotvald , Jan Svěrák , František Kermer Žatec. Památky města Žatec - radnice s radniční věží, chrám Nanebevzetí Panny Marie, synagoga Žatec, sloup Nejsvětější Trojice, evangelický koste, Morový sloup, chmělnička Žatec, Chmelařské muzeum a nebo Klášterní zahrada v Žatci..

Přesto, že pocházíte ze vzdálenějších koutů České republiky, nezoufejte Jednoduše a rychle nakupujte online přes naše internetové stránky www.second-hand.cz. Stránky jsou přehledné, můžete si zvolit vyhledávání zboží podle kategorií, barvy, ceny, výrobce, velikosti.

Váš tým internetového obchodu www.second-hand.cz

Žatec→450 kmKrnov Jumbohand

 

Odkazy na město Žatec:

Wikipedie Žatec

Město Žatec

Second hand Opava

Second hand Frýdek Místek