Zlín - Second hand

Second hand ve Vašem městě Zlín, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vážení zákazníci, zveme Vás do internetového obchodu second-hand.cz. Nabízíme velký výběr kvalitního second hand i outlet oblečení. U nás najdete dámskou, pánskou i dětskou módu za nejnižší možné ceny. Nově jsme na vaší žádost připravili těhotenské zboží a zboží v nadměrných velikostech.

Něco málo o městu Zlín - Zlín leží na východě Moravy, ve Zlínském kraji, přesnější poloha udává v údolí řeky Dřevnice a na rozhraní Hostýnských a Vizovických vrchů. Zlín je statutární město. Ve Zlíně žije cca 76 tisíc obyvatel. Zlín se člení na 15 katastrálních území. První dochovaná zmínka o městu Zlín pocházi z roku 1322. Významný byl pro Zlín rok 1894, kdy ve městě Zlín založil Tomáš Baťa známou a doposud fungující obuvnickou firmu. Díky tomuto obuvnickému podniku se město Zlín začalo rozvíjet, zaměstanci dostali ubytování a možnost dalšího vzdělání pro jejich děti. Krátce po roce 1926 se stal Zlín moderním městským centrem. Ve městě Zlín je soustředěno velké množství středních a vysokých škol. Známé osobnosti města Zlín: asi nejznámnější osobností je určitě Tomáš Baťa, který město Zlín neproslavil jen v České republice, ale také po celém světě, Tomáš Baťa nebyl jen zakladatelem obuvnické firmy, ale stal se také starostou města Zlín. Baťa měl své rodné město Zlín v oblibě, tak neváhal s vybudováním lepších nemocnic a zrekonstruování domů svých zaměstnanců. Jan Antonín Baťa byl nevlastní bratr zakladatele firmy Tomáše Baťi, který vedl obuvnickou firmu po zemřelém bratrovi. Známé osobnosti narozené ve městě Zlín: Ivana Trumpová, Karel Rachůnek a spousta dalších. Zlín a součastnost: Nyní je Zlín sídlem Zlínského kraje. Zlín má i svůj propagační film, který prezentoval v New Yorku, název prezentovaného filmu je Zlín in New York. Zlín a sport: Zlín má vlastní fotbalový stadion, atletický stadion, koupalište a cykloturistické stezky aj. Názvy sportovních týmu: FC Fastav Zlín, PSG Zlín, PK Zlín, ŠK Zlín, TJ Sokol Zlín název pro vzpěračský klub nebo KC Zlín kuželkářský klub. Hokejový tým hrající za Zlín má současný název HC PSG Zlín. V minulosti ale Zlínský tým vystřídal mnoho názvů. První název, který dostal hokejový klub byl ZK Baťa Zlín, dále TJ Gottwaldov, HC Barum Continental a další. Největší úspěchy, které tým HC PSG Zlín získalo bylo první místo v české extralize v roce 2003/04 nebo první místo v pro vítěze extraligy. Město Zlín a součastnost. V součastnosti je Zlín kulturním a průmyslovým centrem. Ve Zlínu je také velký výskyt zámků a hradů. Zámek Zlín pochází z 2. poloviny 16. století a leží v rozsáhlém centrálním parku města. Dalším zámkem je státní zámek Vizovice. Velkým lákadlem, kterým se město může pochlubit je, zlínská zoo, kterou každoročně navštíví zhruba půl miliónů turistů. V roce 2014 byl však překonám rekord v návštěvnosti a Zoo Zlín navštívilo 585 tisíc návštěvníků.

Second-hand.cz - největší online secondhand v ČR

Náš internetový obchod a kamenná prodejna Jumbohand sídlí v Krnově, ale i pro Vás obyvatelé města Zlín platí naše akce a slevy. Nezoufejte a navštivte: second-hand.cz máme velký výběr second hand a otlet oblečení. Je pro Vás připravena spousta novinek, slev a akcí pro všechny členy rodiny. Navštivte nás a uvidíte jak budete překvapeni našim zbožím, to vše na: second-hand.cz

 

Zlín137 kmKrnov Jumbohand

 

Odkazy na město Zlín:

Město Zlín

Wikipedie Zlín

Partnerské weby:

Second hand Opava

Second hand Brno