Znojmo - Second hand

Second hand ve Vašem městě Znojmo, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vítáme Vás na našich internetových stránkách. Zabýváme se prodejem second hand a outlet zboží. Na našich stránkách najdete mnoho kusů kvalitního oblečení. Vybírat můžete podle ceny, barev, fotografie nebo kvality, k tomutu vám poslouží naše nastavitelné filtry. Nabízíme dámskou, pánskou i dětskou módu za skvělé ceny. Využijte našich slev a nakupujte online i Vy na second-hand.cz a potěšte svůj šatník i svou peněženku.

Krátce o městu Znojmo - Každý z nás určitě zná moravskou oblast Znojmo. Ve městě Znojmo žije téměř 34 tisíc obyvatel. Znojmo je druhým největším městem Jihomoravského kraje. Leží 290 metrů nad mořem. Známou řekou, která protéká Znojmem je známá řeka Dyje. Na počátku bylo Znojmo statutárním městěm, nyní je Znojmo okresním městem. Krátce z historie: po Třicetileté válce bylo Znojmo dobyto švédy během krátké chvíle. Město znojmo bylo koncem 17. stolejí napadeno epidemií moru. Rozvoj Znojma nastal v 18. století. Největší rozmach týkající se počtu obyvatel zde byl v roce 1990, dosáhl téměř 40 tisíc. Znojmo je známo svým prostředím, zralé na pěstování vína. Znojmo má díky dobrým klimatickým podmínkám výborné víno. V dnešní době se město Znojmo opět vrací k původu a stává se z něj opět vinařské centrum. Zásluhou nově vzniklého Národního parku Podyjí, navštěvují cíleně město Znojmo milovníci přírody. Město Znojmo není proslulé pouze kvalitním vínem. Slyšeli jste o slavných znojemských okurkách? Tyto neodolatelné okurky proslavily město Znojmo nejvíce. Staletá tradice pěstování znojemských okurek se stala proslulou pochoutkou pro celý svět. Památky ve Znojmu a okolí: Znojmo je známé díky výskytu mnoha památek. Už samotné Znojmo je městskou památkovou rezervací. Znojmo a jeho nejznámnější památka se nazývá Loucký klášter, a některé znojemské kostely. Významné osobnosti města Znojmo: Tomáš Cihlář, Anton Jungnickl - starosta města Znojmo nebo Emil Kotrba. Znojmo se snaží podporovat turistický ruch a tak radnice města Znojmo nabízí na svých stránkách iniciativu 77 divů města. Přijeďte se podívat do města Znojmo a pokochejte se krásou tohoto města. Znojmo má i svou vlastní vodní nádrž Znojmo. Kultura a Znojmo: V roce 2005 vznikl hudební festival Znojmo, který se každoročně rozrůstá. Nejznámnější fotbalový klub 1.SC Znojmo, hokejový klub Orli Znojmo, florbalový klub TJ VHS Znojmo. Město je nádherné město s dlouholetou tradicí. Město Znojmo každoročně pořádá znojemské historické vinobraní, kde si zakoupíte nejen pravý burčák, ale také můžete vidět kulturní atrakce po celém městě. Pravidělně se této akce zúčastní zhruba 80 tisíc návštěvníků ročně.

 

Navštivte nás na second-hand.cz . Zaměřujeme se na kvalitní second hand a outlet oblečení a věříme, každý si vybere podle svých představ. Těšíme se na Váš nákup a věříme, že budete s námi spokojení.

Váš team internetového obchodu second-hand.cz

 

Znojmo→210 km→ Krnov Jumbohand

Odkazy na město Znojmo:

Město Znojmo

Wikipedie Znojmo

Second hand Tábor

Second hand Třinec